Turkish English Deutsch Francais Russian
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
» Kurumsal   |   Firma Profili
1977 yılında ilk temelleri atılan ve bugün itibariyle geldiği noktada özellikle savunma sanayii başta olmak üzere alüminyum döküm ve bunların işlenmesine yönelik üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürüten ALTUN DÖKÜM, hızlı bir gelişme trendiyle sektöründe son derece köklü ve kurumsal bir gelişim süreci içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

35 yılı aşkın üretim serüvenini konusunda profesyonel çalışan kadrosuyla Toplam Kalite Anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden sevkiyata, teknolojik standartlardan çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak gören Altun Döküm, tüm üretim proseslerinde son derece gelişmiş ve uluslar arası akreditasyona sahip bir süreci başarıyla uygulamaktadır.

Kalitenin bir yaşam biçimi olduğunu benimseyen ALTUN DÖKÜM SAN. A.Ş. 2001 yılında RW TÜV den ISO 9002:1994 belgesini ve 2003 yılında ISO 9001:2000 belgesini almıştır. 2009 yılında TÜV NORD’dan alınan ISO 9001:2008 belgesi ile müşterilerin var olan güveni daha da pekiştirilmiştir. Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, ayrıca gerçekleştirdiği dünyanın bir çok ülkesine yönelik ihracatıylada ALTUN DÖKÜM kalitesini ülke sınırlarının dışına taşımanın ve böylece ülkemiz ekonomisine yaptığı katkının haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız ortaya koyduğu ürün ve yaklaşım farkıyla ve bunun beraberinde getirdiği sorumluluk anlayışıyla çalışmalarını bundan sonrada artan bir ivme ile sürdürecektir.

Sizlere layık olabilme adına çıktığımız bu yolda, bizleri tercih etmeniz dileğiyle…


Vizyonumuz
Kalite anlayışımızı, kapasite ve etkinliğimizi geliştirerek devam ettirmek; sahip olduğumuz teknoloji ile müşterilerimizin beklentilerini maksimum düzeyde karşılayarak ülkemizin sürdürülebilir gelişimine hizmet eden öncü bir sanayi kuruluşu olmak.

Misyonumuz
Sahip olduğumuz kaynakları etkin kullanarak rekabet edebilir kalitede ve minimum maliyette en fazla üretimi yaparak müşterilerimizin beklentilerini karşılayan gelişime açık ve ülkenin üretimine katkıda bulanan bir kuruluş olmaktır.
  © 2013 www.altunklemens.com. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır.
| Anasayfa | E-Katalog | Bize Ulaşın |   Facebook   Twitter   Youtube   |
Büyük Kayacık Mah.Org.San.Böl.102.Cad.No:10 Selçuklu/Konya/TÜRKİYE   T: +90 332 345 07 70   F: +90 332 345 07 72   bilgi@altunklemens.com
 
Woolrich Parka Outlet Woolrich Parka Outlet Woolrich Uomo Outlet Woolrich Outlet christian louboutin pas cher Louboutin Pas Cher nike free run Louboutin Pas Cher Woolrich Outlet Woolrich Parka Outlet Woolrich Outlet Woolrich Outlet Online